نمایندگی داهوا

شرکت نورون نمایندگی مرکزی داهوا

مقدمه :

کمپانی داهوا یکی از بهترین و قدرتمندترین تولید کننده ها در زمینه فناوری دوربین های مداربسته می باشد که شرکت نورون نمایندگی اصلی و مرکزی آن را دارد. 

این شرکت در سال ۲۰۰۲ کارش را با تولید DVR های ۸ کانال آغاز کرد و از سال۲۰۰۶  موفق به عرضه محصولات در تمام زمینه های حفاظتی و نظارتی از جمله دوربین مداربسته ، دی وی آر ، دوربین های تحت شبکه ، تجهیزات نظارت ترافیک و … شد. در حال حاضر شرکت داهوا طیف گسترده ای از محصولات را متناسب با نیازهای مشتری برای سطوح مختلف امنیتی تولید می کند. شرکت داهوا با دارا بودن گروه تحقیق و توسعه(R&D)  متشکل از حدود ۸۰۰ متخصص توانسته است پیشرفت خوبی در زمینه فناوری مدار بسته کسب کند و هم اکنون نیز با ایجاد فناوری HDCVI  توانسته است هم از لحاظ تکنولوژی و هم از لحاظ فروش جایگاه مناسبی در بین شرکت های رقیب پیدا کند.

راهبرد شرکت داهوا :

استراتژی شرکت داهوا “توسعه و حفظ کیفیت” است یعنی ادامه توسعه در کنار پیشرفت در کیفیت محصولات استراتژی کمپانی داهوا است. یکی از دلایل فروش گسترده محصولات داهوآ قیمت مناسب این محصولات نسبت به دیگر برندهای معتبر موجود در بازار در مقایسه با کیفیت محصولات است. قیمت این محصولات در سطحی است که امکان رقابت داهوآ با سایر برند های مطرح را به سادگی فراهم می آورد.

داهوا دارای یک شبکه فروش جهانی است. علاوه بر دفتر فروش واقع در چین، داهوا چندین دفتر در آسیا، امریکا، اروپا، اقیانوسیه و افریقا دارد و همچنین برای تمامی محصولات خود در چین “سه سال گارانتی” ایجاد کرده که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

دوربین مداربسته داهوا گذشته از داشتن گواهینامه ISO9001  دارای گواهی نامه های بین المللی مانند  UL، CE،FCC  است.

از فروشگاه مرکزی دوربین مداربسته داهوا دیدن کنید

جهت دریافت مشخصات و محصولات داهوا با ما تماس بگیرید :

۲۲۲۰۰۱۴۲

۸۸۲۷۰۲۹۶