نمایندگی داهوا

شركت نورون نمايندگي مركزي داهوا

مقدمه :

كمپاني داهوا یکی از بهترین و قدرتمندترین تولید کننده ها در زمینه فناوری دوربین های مداربسته می باشد كه شركت نورون نمايندگي اصلي و مركزي آن را دارد. 

این شرکت در سال 2002 کارش را با تولید DVR های 8 کانال آغاز کرد و از سال2006  موفق به عرضه محصولات در تمام زمینه های حفاظتی و نظارتی از جمله دوربين مداربسته ، دي وي آر ، دوربين هاي تحت شبكه ، تجهیزات نظارت ترافیک و … شد. در حال حاضر شرکت داهوا طیف گسترده ای از محصولات را متناسب با نیازهای مشتری برای سطوح مختلف امنیتی تولید می کند. شرکت داهوا با دارا بودن گروه تحقیق و توسعه(R&D)  متشکل از حدود 800 متخصص توانسته است پیشرفت خوبی در زمینه فناوری مدار بسته کسب کند و هم اکنون نیز با ایجاد فناوری HDCVI  توانسته است هم از لحاظ تکنولوژی و هم از لحاظ فروش جایگاه مناسبی در بین شرکت های رقیب پیدا کند.

راهبرد شركت داهوا :

استراتژی شرکت داهوا “توسعه و حفظ کیفیت” است یعنی ادامه توسعه در کنار پیشرفت در کیفیت محصولات استراتژی کمپانی داهوا است. یکی از دلایل فروش گسترده محصولات داهوآ قیمت مناسب این محصولات نسبت به دیگر برندهای معتبر موجود در بازار در مقایسه با کیفیت محصولات است. قیمت این محصولات در سطحی است که امکان رقابت داهوآ با سایر برند های مطرح را به سادگی فراهم می آورد.

داهوا دارای یک شبکه فروش جهانی است. علاوه بر دفتر فروش واقع در چین، داهوا چندین دفتر در آسیا، امریکا، اروپا، اقیانوسیه و افریقا دارد و همچنین برای تمامی محصولات خود در چین “سه سال گارانتی” ایجاد کرده که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

دوربین مداربسته داهوا گذشته از داشتن گواهینامه ISO9001  دارای گواهی نامه های بین المللی مانند  UL، CE،FCC  است.

از فروشگاه مركزی دوربین مداربسته داهوا ديدن كنيد

جهت دريافت مشخصات و محصولات داهوا با ما تماس بگيريد :

22200142

88270296