نمایندگی هایک ویژن

شرکت نورون نمایندگی مرکزی هایک ویژن

کمپانی هایک ویژن (Hikvision) یکی از تامین کنندگان پیشرو جهان در زمینه محصولات نظارت تصویری می باشد. این شرکت در سال ۲۰۰۱ در هانگ ژو چین تأسیس و به سرعت تبدیل به یکی از پیشتازان صنعت نظارت تصویری جهان گردید.

هایک ویژن دارای بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی متخصص و فعال می باشد و بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های فعال در این زمینه را دارد. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری و خلق ارزش پایدار بوده ‌است. این شرکت شامل طیف وسیعی از تجهیزات مداربسته می باشد از جمله:

  • انواع دوربین های مداربسته آنالوگ
  • انواع دوربین های مداربسته HD
  • انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه
  • انواع دستگاه ضبط تصویر (DVR)
  • انواع دستگاه ضبط تحت شبکه (NVR)
  • و انواع تجهیزات مرتبط با سیستم های مداربسته

شرکت هایک ویژن توانسته با تکیه بر توان روز افزون خود محصولات خود را در بسیاری از  کشورهای جهان به فروش برساند و دارای دفاتر فروش و نمایندگی هایی در نقاط مختلف دنیا می باشد که شرکت نورون نمایندگی مرکزی هایک ویژن در ایران است.  دفتر اصلی این شرکت در شهر هانگ ژو در چین واقع شده و دفتر لس آنجلس برای پوشش امریکا و دفتر امستردام برای پوشش اروپا می باشد و همچنین سرمایه گذاری مشترکی بین کشور های روسیه و هندوستان بر قرار کرده و انبار بزرگی در هنگ کنک جهت نگهداری محصولاتش دایر کرده است.

با توجه به رشد چشمگیر هایک ویژن در زمینه سیستم های نظارتی و تصویری، از جمله دستگاه دی وی ار این کمپانی توانست رتبه های پنجم و چهارم را در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ از طرف مجله معتبر IMS کسب کند.

از فروشگاه مرکزی دوربین مداربسته هایک ویژن دیدن کنید

جهت دریافت مشاوره ونصب و انتخاب محصولات هایک ویزن با واحد فروش شرکت نورون تماس بگیرید :

۲۲۲۰۰۱۴۲

۸۸۲۷۰۲۹۶