نمايندگي هايك ويژن

شركت نورون نمايندگي مركزي هايك ويژن

كمپاني هایک ویژن (Hikvision) يکي از تامين کنندگان پيشرو جهان در زمينه محصولات نظارت تصويري مي باشد. این شرکت در سال ۲۰۰۱ در هانگ ژو چین تأسیس و به سرعت تبدیل به یکی از پیشتازان صنعت نظارت تصویری جهان گردید.

هایک ویژن دارای بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی متخصص و فعال می باشد و بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های فعال در این زمینه را دارد. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری و خلق ارزش پایدار بوده ‌است. اين شرکت شامل طيف وسيعي از تجهیزات مداربسته می باشد از جمله:

  • انواع دوربین های مداربسته آنالوگ
  • انواع دوربین های مداربسته HD
  • انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه
  • انواع دستگاه ضبط تصویر (DVR)
  • انواع دستگاه ضبط تحت شبکه (NVR)
  • و انواع تجهیزات مرتبط با سیستم های مداربسته

شرکت هایک ویژن توانسته با تکیه بر توان روز افزون خود محصولات خود را در بسیاری از  کشورهای جهان به فروش برساند و دارای دفاتر فروش و نمایندگی هایی در نقاط مختلف دنیا می باشد كه شركت نورون نمايندگي مركزي هايك ويژن در ايران است.  دفتر اصلی این شرکت در شهر هانگ ژو در چین واقع شده و دفتر لس آنجلس برای پوشش امریکا و دفتر امستردام برای پوشش اروپا می باشد و همچنین سرمایه گذاری مشترکی بین کشور های روسیه و هندوستان بر قرار کرده و انبار بزرگی در هنگ کنک جهت نگهداری محصولاتش دایر کرده است.

با توجه به رشد چشمگیر هایک ویژن در زمینه سیستم های نظارتی و تصویری، از جمله دستگاه دی وی ار این کمپانی توانست رتبه های پنجم و چهارم را در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ از طرف مجله معتبر IMS کسب کند.

از فروشگاه مركزی دوربین مداربسته هايك ويژن ديدن كنيد

جهت دريافت مشاوره ونصب و انتخاب محصولات هايك ويزن با واحد فروش شركت نورون تماس بگيريد :

22200142

88270296