دوربين مداربسته سوني

شركت نورون نمايندگي مركزي دوربين مداربسته سوني

 

مقدمه :

 

كمپاني سونی که دارای آوازه جهانی است در سال ۱۹۴۶ میلادی در کشور ژاپن تاسیس شد. این شرکت بزرگترین تولید کننده محصولات الکترونیکی در دنیا می باشد و شركت نورون نماينده ي انحصاري دوربين هاي مداربسته سوني را در ايران داراست.

شرکت سونی طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی را عرضه می کند که  یکی از آنها، محصولات حفاظتی و نظارتی می باشد که از جمله آنها می توان به : انواع دوربین های مداربسته آنالوگ ، انواع دوربین های تحت شبکه (IP) ، انواع دستگاه ضبط تصویر (DVR)، انواع دستگاه ضبط تحت شبکه (NVR) و … اشاره کرد. این کمپانی با استفاده از قطعات با کیفیت دارای تکنولوژی روز همواره به نیاز مشتریان  توجه خاصی داشته است.

محصولات شرکت سونی دارای استانداردهای مختلف بین المللی می باشند و از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار می باشند. این شرکت در کشورهای مختلف جهان دارای نمایندگی های رسمی می باشد.

محصولات مداربسته شرکت Sony  از محصولات رده بالای بازار می باشند و کسانی که به دنبال سیستم های دوربين مداربسته با کیفیت عالی هستند و توانایی تامین هزینه های آن را دارند این برند گزینه بسیار مناسبی می باشد.

بهترين مارك دوربين مداربسته

دوربین مداربسته حرفه اي

فلسفه بخش طراحی سونی این است: «کاری انجام ده که هیچ‌گاه قبل از آن انجام نیافته است. همواره یک گام پیش‌تر قرار داشته باش». همین فلسفه منجر به تولید محصولاتی با طراحی وکیفیت عالی، سهولت در استفاده و زیبا شده است.

از فروشگاه مركزی دوربین مداربسته سوني  ديدن كنيد

جهت دريافت اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد :

22200142

88270296

شركت نورون نماينده انحصاري نمايندگي رسمي دوربين مداربسته سوني درتهران در ايران