دوربین مداربسته سامسونگ

شرکت نورون نمایندگی مرکزی دوربین مداربسته سامسونگ

 

مقدمه :

کمپانی سامسونگ در سال ۱۹۶۹در کره جنوبی تاسیس شد و یک شرکت چند ملیتی در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است. دفتر اصلی این شرکت در شهر سئول قرار داردو نمایندگی این کمپانی در ایران در اختیار شرکت نورن است. سامسونگ ارائه دهنده محصولات و خدمات باکیفیت است که بر آسایش مصرف‌کنندگان در سراسر جهان می‌افزاید و سبک زندگی هوشمندانه‌تری را ترویج می‌کند. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات و خدمات خود از طریق نوآوری بوده است و همواره سعی در بهسازی جامعه جهانی داشته است. شعارهای سامسونگ از ابتدای تأسیس، توجه به منابع انسانی، کمک اقتصادی به جامعه و خردورزی بوده است. مدیرعامل شرکت معتقد است که موقعیت سامسونگ متکی به پنج ارزش است: کیفیت، خلاقیت، رقابت، فرهنگ و وحدت.

محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی، محصولات اصلی ارتباطات راه دور ، نیمه هادی های غیر حافظه ای و … است.

سامسونگ تکوین (یکی از زیر مجموعه های شرکت سامسونگ) به عنوان یکی ازموفق ترین و پرفروش ترین شرکتهای جهان در زمینه سیستم های مداربسته فعالیت می کند. این شرکت در سال ۲۰۱۲ به عنوان پنجمین تولید کننده بزرگ دوربین های مداربسته جهان شناخته شد و شامل طیف وسیعی از تجهیزات مداربسته می باشد از جمله:

  • انواع دوربین های مداربسته آنالوگ و HD
  • انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP)
  • انواع دستگاه ضبط تصویر (DVR)
  • انواع دستگاه ضبط تحت شبکه (NVR)
  • و انواع تجهیزات مرتبط با سیستم های مداربسته

تعداد کارکنان گروه سامسونگ بیش از ۲۰۰ هزار نفر است که در سراسر جهان گسترده هستند. منابع انسانی از همان ابتدای تأسیس، در اولویت شرکت بوده است. مدیرعامل شرکت معتقد است بدون وجود انسان کیفی، دستیابی به محصول کیفی میسر نیست و ریشه نامرغوب بودن محصولات را باید در نرسیدن نیروی انسانی به جایگاه مطلوب کیفی جستجو کرد. سامسونگ پیشرفت خود را تاکنون مدیون قابلیتهای کارکنان خود و فناوری می داند.

درسال ۲۰۰۵، BusinessWeek سامسونگ را بهترین مارک تولیدکننده لوازم برقی معرفی کرد.

از فروشگاه مرکزی دوربین مداربسته سامسونگ دیدن کنید

جهت دریافت مشاوره و لیست قیمت محصولات امنیتی سامسونگ با ما تماس بگیرید

۲۲۲۰۰۱۴۲

۸۸۲۷۰۲۹۶