دوربين مداربسته سامسونگ

شركت نورون نمايندگي مركزي دوربين مداربسته سامسونگ

 

مقدمه :

كمپانی سامسونگ در سال 1969در کره جنوبی تاسیس شد و یک شرکت چند ملیتی در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است. دفتر اصلی این شرکت در شهر سئول قرار داردو نمايندگي اين كمپاني در ايران در اختيار شركت نورن است. سامسونگ ارائه دهنده محصولات و خدمات باکیفیت است که بر آسایش مصرف‌کنندگان در سراسر جهان می‌افزاید و سبک زندگی هوشمندانه‌تری را ترویج می‌کند. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات و خدمات خود از طریق نوآوری بوده است و همواره سعی در بهسازی جامعه جهانی داشته است. شعارهاي سامسونگ از ابتداي تأسيس، توجه به منابع انساني، كمك اقتصادي به جامعه و خردورزي بوده است. مديرعامل شركت معتقد است که موقعيت سامسونگ متكي به پنج ارزش است: كيفيت، خلاقيت، رقابت، فرهنگ و وحدت.

محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی، محصولات اصلی ارتباطات راه دور ، نیمه هادی های غیر حافظه ای و … است.

سامسونگ تکوین (یکی از زیر مجموعه های شرکت سامسونگ) به عنوان یکی ازموفق ترین و پرفروش ترین شرکتهای جهان در زمینه سیستم های مداربسته فعالیت می کند. این شرکت در سال ۲۰۱۲ به عنوان پنجمین تولید کننده بزرگ دوربین های مداربسته جهان شناخته شد و شامل طیف وسیعی از تجهیزات مداربسته می باشد از جمله:

  • انواع دوربین های مداربسته آنالوگ و HD
  • انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP)
  • انواع دستگاه ضبط تصویر (DVR)
  • انواع دستگاه ضبط تحت شبکه (NVR)
  • و انواع تجهیزات مرتبط با سیستم های مداربسته

تعداد كاركنان گروه سامسونگ بيش از 200 هزار نفر است كه در سراسر جهان گسترده هستند. منابع انساني از همان ابتداي تأسيس، در اولويت شركت بوده است. مديرعامل شركت معتقد است بدون وجود انسان كيفي، دستيابي به محصول كيفي ميسر نيست و ريشه نامرغوب بودن محصولات را بايد در نرسيدن نيروي انساني به جايگاه مطلوب كيفي جستجو كرد. سامسونگ پيشرفت خود را تاكنون مديون قابليتهای كاركنان خود و فناوري مي داند.

درسال ۲۰۰۵، BusinessWeek سامسونگ را بهترین مارک تولیدکننده لوازم برقی معرفی کرد.

از فروشگاه مركزی دوربین مداربسته سامسونگ ديدن كنيد

جهت دريافت مشاوره و ليست قيمت محصولات امنيتي سامسونگ با ما تماس بگيريد

22200142

88270296