تعمیرنصب خدمات22200142-88270296

22200142-88270296

خدمات تعمیر نصب دوربین مدار بسته

ارائه خدمات به مشتریان یکی از وظایف اصلی شرکت نورون به شمار می رود در واقع فعالیت های مرتبط با خدمات و تعمیرات این شرکت عبارتند از:

فعالیت های مرتبط با خدمات و تعمیرات وگارانتي محصولات

ـ ارائه سرویس و خدمات مرتبط با سیستم های مدار بسته

ـ تعمیرات كليه تجهیزات دوربین مدار بسته

ـ باز کردن و تنظیف دوره ای سیستم های دوربین مدار بسته

ـ ارائه بازرسی دوره ای سیستم دوربین مدار بسته

ـ ارائه گارانتی تجهیزات دوربین مداربسته

ـ آموزش پرسنل مسئول در رابطه با دوربین مدار بسته

ـ بروزرسانی نرم افزاری تجهيزات دوربین مدار بسته

اولویت های ارائه خدمات :

تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات و سرویس با الویت بندی مشتریان شرکت نورون صورت گرفته و در رابطه با مشتریان دیگر ، انجام خدمات فوق تنها با عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری میسر خواهد بود.

چگونه می توان مشکل سیستم دوربین مدار بسته را حل نمود؟

در صورتی که می خواهید مشکل دوربین مدار بسته را عیب یابی کنید می بایست به موارد ذیل توجه نمائید.

ـ قطعی دوربین مداربسته:

در واقع قطعی در دوربین مدار بسته می تواند به یکی از دلایل زیر مرتبط باشد.

ـ قطعی منبع تغذیه دوربین مدار بسته: این اشکال به علت خرابی منبع تغذیه یا قطعی سیم برق دوربین مدار بسته به وجود می آید. برای اطمینان از قطعی برق دوربین مداربسته می توان با کمک یک دستگاه ولت متر، تغذیه دوربین مدار بسته را بررسی نمود.

ـ قطعی کابل تصویر دوربین مدار بسته: این اشکال ممکن است به علت قطع کابل تصویر دوربین مدار بسته و یا قوی نبودن اتصالات کانکتور BNC و یا شبکه اتفاق بیفتد که برای بررسی این مشکل می توان یک سر از کابل کواکسیال RG59 را اتصال کوتاه کرده و سر دیگر آن را با یک دستگاه اهم متر کنترل نمود.

ـ خرابی دوربین مدار بسته:

خرابی در دوربین مدار بسته می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. در صورت بروز مشکل و عدم رفع آن می بایست دوربین فوق را به شرکت تحویل و از خدمات گارانتی استفاده نمائید.

ـ عدم ضبط تصاویر دوربین مدار بسته:

مشکل عدم ضبط تصاویر دوربین مدار بسته توسط دستگاه های ضبطDVR یکی از رایج ترین اشکالات سیستم های حفاظتی دوربین مداربسته به شمار می رود. این مشکل عمدتا به علت خرابی هارد دیسک دستگاه DVR اتفاق می افتد که در بیشتر موارد با تعویض هارد دیسک مشکل به وجود آمده برطرف خواهد گردید و در صورت عدم رفع مشکل می بایست دستگاه DVR مورد بررسی دقیق قرار گیرد. شرکت مهندسی نورون با ارائه خدمات پشتیبانی و تأمین نگهداری سیستم های حفاظتیدوربین مداربسته، آماده عقد قرارداد پشتیبانی با متقاضیان اینگونه خدمات می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با ب تماس حاصل فرمائید.

 22200142
88270297

شركت نورون مجري پروژه هاي ملي در سراسر كشور

داراي مجوز از وزارت صنايع