دوربین وایرلس اتاق کودک و پرستار

 دوربین مداربسته اتاق کودک

مقدمه :

امروزه اکثر زوج‌ها ساعاتی از روز را برای کار در خارج از منزل به سر می‌برند. با چنین شرایطی  برای محافظت از منزل، سیستم های امنیتی نظارتی از قبیل دوربین مداربسته، راهکارهای مناسبی می‌باشند. اما گاهی  در خانه حداقل یک کودک یا نوزاد یا یک سالمند و یا در مواردی یک فرد معلول می‌باشند که نیازمند مراقبت های ویژه ای هستند و احتیاج به یک پرستار دارند. و پر واضح است که نمی توان به افراد غریبه اطمینان کرد. در اینصورت حتما باید از راهکارهای نظارتی امنیتی راه دور قابل مشاهده بر روی موبایل، استفاده نمود.

 دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری یکی از ابزارهای مفید برای مراقبت از کودکان و نظارت کامل بر عملکرد پرستار آنها وقتی که والدین در خانه حضور ندارند، می باشد.

نصب دوربین مداربسته بیبی کم Baby Cam  می تواند با اهداف مختلفی همراه باشد که در زیر به آنها اشاره شده است:

یکی از اهداف نصب دوربین مداربسته در محیط خانه می تواند نظارت بر پرستار کودکان باشد. هنگامی که شما در خارج از منزل هستید و کودک شما در منزل به همراه پرستار خود می باشند ، می توانید فعالیت های آنها را از طریق اینترنت بر روی تلفن همراه خود به راحتی مشاهده نمایید. شما به راحتی می توانید با توجه به نیازتان در قسمت های مختلف منزل از یک یا چند دوربین استفاده کنید . زمانی که می خواهید مراقب کودک خود باشید یا زمانی که می خواهید بر فعالیت های خدمتکارتان نظارت داشته باشید یا زمانی که به مسافرت می روید برایتان بسیار آرامش بخش خواهد بود که نگاهی به داخل منزل تان بیندازید .

از دیگر اهداف نصب دوربین مداربسته این است که با نصب دوربین در اتاق کودک خانم های خانه دار می توانند از خواب بودن کودک خود در اتاق خواب مطمئن شده و دیگر نیاز نیست تعداد دفعات زیادی را برای اطمینان از وضعیت کودک خود به اتاق خواب مراجعه نمایند. دوربین مراقبت از کودک می تواند مجهز به امکاناتی مانند حسگر صوتی و حرکتی باشد و در صورت نیاز شما را از گریه یا وضعیت کودک خود مطلع سازد.

از کاربردهای مفید استفاده از دوربین مداربسته برای کودکان می توان به استفاده از آنها به جای دوربین فیلمبرداری برای ثبت لحظات خاطره انگیز کودکان اشاره کرد.

شما می توانید زمان های خاصی از فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را نگه داری نمایید و در آینده از مشاهده فیلم های کودک دلبندتان لذت ببرید.

با توجه به موارد دکر شده و نیازهای متفاوت شما مشتریان گرامی شرکت نورون ( دوربین مداربسته دات کام ) امادگی ارایه مشاوره و اجرا انواع مختلف دوربین مداربسته جهت تامین نظر شما عزیزان را دارد.

۲۲۲۰۰۱۴۲

۸۸۲۷۰۲۹۶

مجری دوربین مداربسته انتن مرکزی در سراسر کشور

دارای مجور رسمی از وزارت صنعت و معدن