معني UTC در دوربين مداربسته

قابلیت UTC در دوربین مداربسته چیست ؟

عبارت UTC مخفف Up the coax و به قابلیتی در دوربین مداربسته گفته می شود که یک راه ارتباطی و دسترسی به دوربین از طریق کابل کواکسیال برای کنترل منو تنظیمات در دوربین مداربسته آنالوگ و آنالوگ HD را فراهم می کند.

دوربین های مداربسته در مکان های مختلف مانند دیوار ، سقف و بعضی اوقات در مکان هایی با ارتفاع زیاد و دسترسی سخت برای جلوگیری از آسیب توسط افراد خلافکار نصب می شوند.

دوربين-مداربسته.com

اگر دوربین به دلایل مختلف در مکانی نصب شده باشد که دسترسی به آن برای اعمالی مانند تعمیر ، نگهداری یا تست سخت باشد قابلیت UTC کمک زیادی به شما در این زمینه خواهد نمود.

قابلیت UTC به کاربر این امکان را می دهد که از راه دور به منو OSD دوربین مداربسته دسترسی داشته باشند و تنظیمات مربوط به دوربین را از راه دور و بدون نیاز به فاصله کم از دوربین انجام دهند.

از مزایای این تکنولوژی این است که نیازی به تغییر مدار اصلی دوربین برای بهره برداری از این تکنولوژی نمی باشد و سیگنال های کنترلی منو OSD از طریق کابل کواکسیال به دوربین انتقال پیدا می کند.
دوربين-مداربسته.com

لازم به ذکر است که منو OSD تنظیماتی مانند رنگ ، نور ، فعال و غیر فعال کردن سنسور ها و قابلیت های مختلف دوربین مداربسته را در اختیار کاربر قرار می دهد.

شما می توانید پس از نصب دوربین ها تنظیمات مربوط به منو OSD را به راحتی در کنار نمایشگر یا دستگاه ضبط تصاویر انجام دهید.

مزایای قابلیت UTC در دوربین مداربسته :

از مهمترین مزایای این تکنولوژی صرفه جویی در زمان نصب یا تست سیستم نظارتی می باشد که می تواند تا حدود زیادی مشکلات و سختی های این بخش را برطرف تماید. این قابلیت به کاربر اجازه دسترسی به تنظیمات دوربین را بدون دسترسی مستقیم به آن می دهد.

از جمله مزایای این قابلیت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- دسترسی به منو OSD از راه دور توسط کابل کواکسیال

2- تنظیم دوربینهای بیرونی از داخل ساختمان

3- کاهش زمان و از بین بردن مشکلات مشاهده تنظیمات دوربین

4- اعمال تنظیمات بدون دسترسی مستقیم به دوربین

5- یک راه حل مقرون به صرفه بدون تغییر در طراحی دوربین

شركت نورون

تعميرات نصب اجرا دوربين مداربسته انتن مركزي

22200142

88270296