دوربین مدار بسته دانشگاه مدرسه مهد كودك شركت اداره سوله و انبار

دوربین مداربسته دانشگاه مدرسه مهدكودك شركت اداره سوله وانبار

22200142

88270296

شركت نورون ( مجري بزرگترين پروژه هاي شهري و صنعتي در سراسر كشور )

مقدمه :

در این مقاله قصد داریم به شکل صحیح نصب دوربین مداربسته در دانشگاه مدرسه مهد كودك شركت اداره جات سوله و انبارها اشاره کنیم.

در اکثر موارد سوله ها به شکل مستطیل هستند و همین کار ما را راحت می کند تا ازقبل خودمان را برای روبه رو شدن با چنین محیطی آماده کنیم و برنامه ی خود را برای نصب بچینیم. برای این کار باید به مواردی توجه کنیم از جمله:

1- ارتفاع :

باید به این نکته توجه داشت که ارتفاع سوله چقدر است و چه نوع دوربینی را در آن کار بگذاریم که دید مناسبی در یک ارتفاع خاص داشته باشد. برای مثال دوربین وریفوکال می تواند در بسیاری از موارد در ارتفاع نیاز مشتری را برطرف کند. نکته ی دیگری که باید به ان توجه داشت این است که ارتفاع کالاهایی که در آن وجود دارد چقدر است و دوربین را طوری نصب کنیم که خیلی لازم نباشد سر دوربین را به پایین بکشیم تا مجبور به دیدن کالاها باشیم.

در اکثر انبار ها و سوله ها کالاهای موجود با لیفتراگ و پالت جابه جا می شود می توانید اگر کالاها دید دوربین را محدود کردند از کارفرما درخواست کنید تا آنها را به حد نیاز جابه جا کنند. اگر این امر امکان پذیر نبود و نمی شد کالا ها جابه جا شود و دید دوربین ها در آن نقطه کور بود مجبور هستید به تعداد دوربین ها بیفزایید. به طور معمول در انبار ها در هر چهار گوشه یک دوربین مناسب با کیفیت تصویر خوب قرار می گیرد تا امنیت مورد نظر آن مکان تامین گردد.

اگر به موارد خاصی مانند وجود داشتن قفسه ها و راهرو در سوله برخوردید می توانید تعداد دو دوربین را برای ثبت وقایع و رویداد های کلی در نظر بگیرید و جلوی هر ردیف قفسه یا راهرو یه دوربین اضافه کنید. البته همه ی این موارد با هماهنگی کارفرما انجام می شود و بر حسب نیاز ایشان تامین می گردد. 

2 کابل کشی

اغلب دوستان و همکاران کابل کشی در سوله ها را امری دشوار می دانند ما برای کابل کشی سوله ها 2 راهکار به شما می دهیم:

راهکار اول یا به عبارتی راهکار راحت تر و مناسب تر استفاده از سینی هایی است که دور تا دور سوله کشیده شده است اما مشکلی که هست این است که اغلب روی سینی کابل های فشار قوی وجود دارد و کابل کشی بغل آنها برای دوربین مدار بسته کار استانداردی نیست. می توانید برای رفع این مشکل کابل های دوربین را داخل لوله فلکسی با خرطومی بیاندازید تا روی کابل نویز نیفتد.

روش دوم هم استفاده از همین لوله های فلکسی است با این تفاوت که می توانید آنها را با بست های فلکسی به دیوار بست کنید که کار مشکل تری نسبت به روش اول است.

نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که برای انتخاب فلکسی دقت کنید چرا که اغلب حجم کابل های سوله ها بالا می باشد، طوری نباشد که کابل ها را به زور داخل لوله فلکسی کنید و کابل ها تحت فشار باشند با انتخاب کردن یک لوله فلکسی با سایز مناسب از نویز گیری کابل های خود جلوگیری کنید.

نکته ی مهم در مورد متراژ کابل هست که باید به دقت و با متر انجام دهید زیرا در آخر کار چون متراژ زیاد است در صد خطای شما زیاد می شود که یا کابل زیادی اضافه می ماند یا کابل زیادی کم می آوردید که برای شما دردسر ساز است.

شركت نورون مجري دوربين مدار بسته در سراسر كشور

22200142

88270296