راهنمای خرید دوربین مداربسته

چطور و چگونه براي فضاي خود دوربين مداربسته تهيه كنيم ؟

مقدمه :

زماني كه ميخواهيد امنيت فضاي خود را توسط دوربين مداربسته تامين كنيد، مهترين فاكتور انتخاب پكيج مناسب با توجه به نياز شما و نوع و ابعاد فضاي شماست.

فاكتور بعدي بودجه اي است كه ميخواهيد هزينه كنيد و مهمترين فاكتور پس از انتخاب پكيج مورد نظر اطمينان درباره گارانتي، خدمات پس از فروش و اعتبار شركت فروشنده و نصب كننده آن است

متاسفانه خريدارن بدون توجه به اعتبار شركتهاي ارايه دهنه سيستم هاي امنيتي اقدام به تهيه اينگونه تجهيزات مي كنند كه عدم توجه كافي اين نكته باعث ايجاد مشكل براي برخي افراد مي شود حتي گاها برخي سو استفاده ها از ايشان مي شود زيرا فيلم فضاي خصوصي ايشان بر روي اينترنت قرار ميگيرد.

از كجا دوربين مداربسته بخريم ؟

دوربين مداربسته شامل تجهيزاتي است كه تهيه ان بصورت جز به جز براي مصرف كنندگاه بسيار مشكل و هزينه بر است زيرا مجبورند هر جز را از يك نقطه از تهران خريداري كرده و در انتها با هم هماهنگ كنند.

بهترين راه و به صرفه ترين روش تهيه پكيج هاي اماده نصب از شركت هاي سيستم هاي امنيتي داراي مجوز از سازمان تجارت الكتونيكي است زيرا اينگونه شركت ها ميتوانند با توجه به نياز شما پكيج هاي اماده نصب را ارايه داده و اموزش لازم را جهت نصب ساده اينگونه تجهيزات رابه شما بدهند.در حالي كه شما ريالي بابت حمل و نقل و تحويل پكيج خود پرداخت نمي كنيد و بطور 100% در وقت خود صرفه جويي نموده ايد.

چه گارانتي معتبر است ؟

شركتهايي كه داراي نماد اكترونيكي E namad از سازمان تجارت الكترونيكي (وزارت  صنعت معدن تجارت)هستند، داراي اعتبار  كافي بوده و مورد اطمينان هستند.

شركت هاي معتبر و متعهد به گارانتي محصولات خود را به مدت يك سال(12 ماه) الي دو سال (24 ماه) گارانتي مي كنند.گارانتي شامل دستگاه ضيط دوربين ها (DVR) و دوربين ها مي شود كه بر عهده شركت گارانتي كننده پكيج است و گارانتي هارد داخلي بر عهده شركت وارد كننده آن است.

توجه داشته باشيد اگر شركتي محصولات را خارج از عرف گفته شده گارانتي كرد، آن گارانتي جعلي است و پاسخگو نخواهد بود و هدفش فقط فروش كالا به شماست.

چه برندي بخريم ؟

برندهاي موجود در بازار دوربين مداربسته بسيار زياد هستند اما 3 برندي كه معتبر مي باشند عبارتند از : لكسوس – داهوآ – هايك ويزن

برند هاي ديگر موجود در بازار متفرقه بوده و همه آنها از جزو برند هاي ” NO name ” محسوب مي شوند.

لازم به ذكر است كيفيت برندهاي گفته شده ( لكسوس – داهوآ – هايك ويزن ) ثابت است و بر خلاف NO name ها، به مرور افت نخواهد كرد.

آيا خود ما ميتوانيم دوربين ها را نصب كنيم ؟

بله شما مشتريان گرامي هم ميتوانيد دوربين هاي خود را با استفاده از راهنما و آموزشي كه همكاران ما در شركت نورون  به صورت مكتوب ،تلفني و يا حضوري به شما ارايه مي دهند، به راحتي نصب و راه اندازي كنيد.

پردازش سيگنال نورون مجري بزرگترين پروزه هاي دوربين مدار بسته  و آنتن مركزي

داراي نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت

22200142

88270296