آموزش نصب آسان ( ساده ) دوربين مداربسته و قيمت نصب دوربين مدار بسته

آموزش راه اندازی ساده دوربين مداربسته و قيمت دوربين مداربسته

مقدمه :

جهت دريافت قيمت دوربين مداربسته  و قيمت نصب اينجا كليك كنيد

در اين مقاله نصب دوربين مداربسته را براي كليه افراد به صورت ساده و روان توضيح خواهيم داد تا بتوانند به راحتي تجهيزات خود را نصب و راه اندازي نمايند زيرا در بعضي مواقع دسترسي به نصابان اينگونه تجهيزات مقدور نيست و برخي مشتريان قدرت پرداخت هزينه هاي نصب و راه اندازي را ندارند.

لازم به ذكر است شركت نورون (پردازش سيگنال نورن) جهت راحتي نصب توسط مشتري، كليه تنظيمات DVD و نصب و راه اندازي هارد را قبل از تحويل پكيج به مشتري بصورت رايگان انجام ميدهد.

تجهيزان مورد نياز :

-دستگاه DVR يا HVR

-دوربين مدار بسته (به تعداد مورد نياز)

-هارد اينترنال ساتا با ظرفيت مورد نظر

-اداپتور دوربينها

-كابل تركيبي دوربين مداربسته

-فيش BNC و POWER و كابل اتصال DVR به مانيتور ( كابل AV يا VGA يا HDMI )

ابزار كار مورد نياز :

-سيم چين سيم لخت كن

-پيچ گوشتي 4سو ريز

-پيچ گوشتي 4سو متوسط

-پيچ گوشتي 2سو متوسط

-كاتر

-چسب 123

-پيچ رولپلاك

-پيچ MDF

جانمايي دوربين ها :

اولين مرحله در نصب دوربين مداربسته، جانمايي دوربينهاست.دوربين مدار بسته بايد مقابل فضايي قرار گيرد كه مي خواهيد ديده شود.پس ابتدا مكان دوربينها را مشخص كنيد.سپس محلي كه DVR قرار ميگيرد را تعيين كنيد(دستگاه DVR نبايد در معرض ديد باشد و بايد حدالامكان مخفي و دور از دسترس قرار گيرد.

حال شروع به كشيدن كابل از محل DVR تا دوربينها كنيد و مقدار 2 الي 3 متر اضافه بگيريد.پس از تعيين مقدار كابلها با استفاده از داكت ولوله فلكسي كابلها را روي ديوار و سقف قرار دهيد. (جهت نصب داكت و لوله فلكسي ميتوانيد از پيچ و رولپلاك يا پيچ MDF يا چسب 123 استفده نماييد)

حال شروع به نصب BNC ها وفيش هاي پاور كابل طرف دوربينها نماييد. (بخاطر داشته باشيد سيم قرمز رنگ به + و سيم مشكي به – متصل شود)

پس از اتصال فيشها كابلها را به دوربينها متصل نموده و توسط نوار چسب عايق نماييد تا گردو خاك و اب به ان نفوذ نكند سپس دوربينها را در محل خود با استفاده از پيچ و رولپلاك يا پيچ MDF يا چسب 123 نصب نماييد.

نصب و راه اندازي DVR :

حالا بايد فيشهاي طرف DVR را نصب نماييد و اداپتور دوربينها را راه اندازي كنيد(توجه كنيد برق دوربينها بسيار حساس است پس در اتصال ادابتور دوربينها نهايت دقت را به عمل اوريد).پس از اتصال فيشها انها را به DVR متصل كرده و بقيه اتصالات از جمله اداپتور DVR و كابل تصوير را متصل نماييد.

اكنون سيستم دوربين مداربسته شما آماده استفاده است.

فروشگاه اینترنتی دوربين مدار بسته

فروشگاه آنلاین دوربین مداربسته

شركت نورون(پردازش سيگنال نورون) كليه پكيج هاي دوربين مداربسته خود را با تجهيزات كابل و راهنماي نصب اسان دوربين مدار بسته به مشتريان خود ارايه مي نمايد بطوريكه افراد مبتدي هم قادر به نصب سيستم دوربين مداربسته در كمترين زمان هستند.

مشاوره

اجرا

پشتيباني

88270296-22200142