آموزش نصب آسان ( ساده ) دوربین مداربسته و قیمت نصب دوربین مدار بسته

آموزش راه اندازی ساده دوربین مداربسته و قیمت دوربین مداربسته

مقدمه :

جهت دریافت قیمت دوربین مداربسته  و قیمت نصب اینجا کلیک کنید

در این مقاله نصب دوربین مداربسته را برای کلیه افراد به صورت ساده و روان توضیح خواهیم داد تا بتوانند به راحتی تجهیزات خود را نصب و راه اندازی نمایند زیرا در بعضی مواقع دسترسی به نصابان اینگونه تجهیزات مقدور نیست و برخی مشتریان قدرت پرداخت هزینه های نصب و راه اندازی را ندارند.

لازم به ذکر است شرکت نورون (پردازش سیگنال نورن) جهت راحتی نصب توسط مشتری، کلیه تنظیمات DVD و نصب و راه اندازی هارد را قبل از تحویل پکیج به مشتری بصورت رایگان انجام میدهد.

تجهیزان مورد نیاز :

-دستگاه DVR یا HVR

-دوربین مدار بسته (به تعداد مورد نیاز)

-هارد اینترنال ساتا با ظرفیت مورد نظر

-اداپتور دوربینها

-کابل ترکیبی دوربین مداربسته

-فیش BNC و POWER و کابل اتصال DVR به مانیتور ( کابل AV یا VGA یا HDMI )

ابزار کار مورد نیاز :

-سیم چین سیم لخت کن

-پیچ گوشتی ۴سو ریز

-پیچ گوشتی ۴سو متوسط

-پیچ گوشتی ۲سو متوسط

-کاتر

-چسب ۱۲۳

-پیچ رولپلاک

-پیچ MDF

جانمایی دوربین ها :

اولین مرحله در نصب دوربین مداربسته، جانمایی دوربینهاست.دوربین مدار بسته باید مقابل فضایی قرار گیرد که می خواهید دیده شود.پس ابتدا مکان دوربینها را مشخص کنید.سپس محلی که DVR قرار میگیرد را تعیین کنید(دستگاه DVR نباید در معرض دید باشد و باید حدالامکان مخفی و دور از دسترس قرار گیرد.

حال شروع به کشیدن کابل از محل DVR تا دوربینها کنید و مقدار ۲ الی ۳ متر اضافه بگیرید.پس از تعیین مقدار کابلها با استفاده از داکت ولوله فلکسی کابلها را روی دیوار و سقف قرار دهید. (جهت نصب داکت و لوله فلکسی میتوانید از پیچ و رولپلاک یا پیچ MDF یا چسب ۱۲۳ استفده نمایید)

حال شروع به نصب BNC ها وفیش های پاور کابل طرف دوربینها نمایید. (بخاطر داشته باشید سیم قرمز رنگ به + و سیم مشکی به – متصل شود)

پس از اتصال فیشها کابلها را به دوربینها متصل نموده و توسط نوار چسب عایق نمایید تا گردو خاک و اب به ان نفوذ نکند سپس دوربینها را در محل خود با استفاده از پیچ و رولپلاک یا پیچ MDF یا چسب ۱۲۳ نصب نمایید.

نصب و راه اندازی DVR :

حالا باید فیشهای طرف DVR را نصب نمایید و اداپتور دوربینها را راه اندازی کنید(توجه کنید برق دوربینها بسیار حساس است پس در اتصال ادابتور دوربینها نهایت دقت را به عمل اورید).پس از اتصال فیشها انها را به DVR متصل کرده و بقیه اتصالات از جمله اداپتور DVR و کابل تصویر را متصل نمایید.

اکنون سیستم دوربین مداربسته شما آماده استفاده است.

فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته

فروشگاه آنلاین دوربین مداربسته

شرکت نورون(پردازش سیگنال نورون) کلیه پکیج های دوربین مداربسته خود را با تجهیزات کابل و راهنمای نصب اسان دوربین مدار بسته به مشتریان خود ارایه می نماید بطوریکه افراد مبتدی هم قادر به نصب سیستم دوربین مداربسته در کمترین زمان هستند.

مشاوره

اجرا

پشتیبانی

۸۸۲۷۰۲۹۶-۲۲۲۰۰۱۴۲