قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت دوربین-مداربسته به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دوربین-مداربسته هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ثبت سفارش ،استفاده از تخفیفات و هدایای دوربین-مداربسته و ارسال رایگان ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین دوربین-مداربسته است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی دوربین-مداربسته منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و رویه‏‌های دوربین-مداربسته تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.

 

ارتباطات الکترونیکی با کاربران

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج نموده، سپس اقدام به ثبت سفارش می نماید.

هنگامی که کاربر در سایت دوربین-مداربسته ، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کند، به دوربین-مداربسته ایمیل می‏‌زند یا نظر خود را ارسال می نماید، دوربین-مداربسته از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی در اسرع وقت به درخواست کاربر پاسخ خواهد داد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیفات و هدایای ویژه ، امکان دارد دوربین-مداربسته برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند ایمیلی حاوی درخواست عدم دریافت ایمیل و پیامک به آدرس marketing@noron-cctv.ir ارسال نمایند.